«Хоч це і не передбачено правилами правопису, але я гадаю, що слово «незалежність» варто писати з великої літери. На знак безмежної поваги до всіх, хто століттями за неї боровся, і як символ того, як багато вона для нас означає», – заявив Зеленський.
Хоч це і не передбачено правилами правопису, але я гадаю, що слово «незалежність» варто писати з великої літери.
У день референдуму, за словами Зеленського, більше ніж 28 мільйонів осіб стали одним потужним голосом українського народу.
«Щоб промовити на весь світ: «Ми хочемо й будемо жити у своїй державі – у вільній Україні». Згодом ми зрозуміємо, що здобуття незалежності не означає остаточного завершення боротьби. Що її потрібно захищати зі зброєю в руках, ціною власного життя. Ми робимо це сьомий рік поспіль. Робимо все для настання миру та повернення своїх територій», – підкреслив президент.
Головне сьогодні, на думку президента, полягає в тому, що Україна має все, щоб стати потужною і конкурентоздатною країною. «І Україна має всі шанси бути саме такою вже незабаром. Але це можливо за однієї простої умови – якщо всі ми разом докладемо для цього свої зусилля», – додав він.
Акт проголошення незалежності України було ухвалено 24 серпня 1991 року на позачерговій сесії Верховної Ради УРСР. На всеукраїнському референдумі 1 грудня того ж року рішення про проголошення незалежності підтримало 90,32% українців. Явка становила 84,18%.
Якщо Сполучені Штати Америки справді вторгнуться у Гренландію, Північноатлантичний Альянс припинить своє існування. Таке рішення дестабілізує глобальну безпеку та ізолює США. Про це в колонці для 19FortyFive пише американський політолог, професор Пусан...
Російські загарбницькі війська можуть обрати Лиманський і Куп’янський напрямки основними для наступу. Про це сказав військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України. Зокрема, у військового експерта запитали, чи можна пов’язувати бойові ді...