Щоб Путін і не рипався: Литва через мобілізацію в РФ переведе сили швидкого реагування у посилену готовність

У зв’язку з оголошенням у Росії часткової мобілізації Литва переведе свої сили швидкого реагування у режим підвищеної готовності. Про це у Twitter повідомив міністр оборони країни Арвидас Анушаускас, передають Патріоти України.

"Оскільки російська мобілізація проходитиме і біля наших кордонів - у Калінінградській області, литовські сили швидкого реагування переводяться на режим підвищеної готовності, щоб запобігти будь-яким провокаціям з боку РФ", - пояснив він.

Анушаускас додав, що відповіддю на рішення Путіна стане ще потужніший потік озброєння на підтримку України, яка захищається від геноциду. Нагадаємо, Литва разом з Польщею має спільний кордон з Калінінградською областю РФ.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...