"Щоб Путін не продовжив свої вторгнення": США можуть поставити зброю в Молдову

США готові поставити зброю в Молдову, якщо надійде такий запит від молдавського уряду. Про це заявив голова комітету у закордонних справах Палати представників США Грегорі Мікс на прес-конференції в Кишиневі, повідомляють Патріоти України із посиланням на Radio Europa.

"Моя позиція полягає в тому, що нам потрібно поговорити з молдавським урядом. Я не хочу виходити за рамки того, що вимагає від нас керівництво Молдови", - сказав він.

За його словами, "діалог йде" і рішення будуть прийматися "колективно" між союзниками, причому Молдова є одним з кращих союзників США.

"Одна з причин успіху України і успіху регіону в тому, що ми будемо працювати разом. Ми зосередимо наші зусилля на тому, щоб змусити всіх наших союзників працювати разом в один голос і в одному напрямку, щоб Путін не продовжив свої вторгнення в інші країни", - зазначив Мікс.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

Сусідні будівлі залишилися цілими: Українські бійці одним влучним ударом знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

понеділок, 27 червень 2022, 23:00

"Артилерія нашого підрозділу продовжує знищувати окупантів. На цей раз було вражено ворожий штаб", – йдеться у повідомленні українських захисників. На кадрах видно, як точно працюють українські артилеристи. Наведення було зроблене безпілотником, який і...