Щоб "рятувати етнічних українців": Пригожин анонсував захід ПВК "Вагнер" у Бєлгородську область

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин анонсував захід своїх найманців на територію Бєлгородської області заради "порятунку" етнічних українців. Він пригрозив Міноборони РФ, що рушить у бій, якщо російські кадрові війська не наведуть там лад. Про це Пригожин повідомив у відповідь на запит видання "Накануне", передають Патріоти України.

"Якщо Міністерство оборони найближчим часом не припинить те свавілля, яке триває по захопленню територій РФ, ми прийдемо в Бєлгородську область й захистимо наш російський народ", - вказав він.

Також Пригожин уточнив, що "російський народ" в його розумінні - це росіяни, дагестанці, чеченці, а також етнічні українці. За його словами, для виконання відповідної "місії" йому не потрібен дозвіл глави Міноборони РФ Шойгу: "Очікувати запрошення і питати дозволу ми не будемо. Єдине, вимагатимемо боєприпаси, без них немає сенсу приходити", - оголосив Пригожин.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...