Щоб розумітись з неосвіченими "вагнерівцями" та іншою шушерою Путіна: У ЦАР російська мова стане обов’язковою дисципліною у вишах

Російська мова стане обов’язковою мовою для вивчення в університетах Центральноафриканської Республіки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Corbeau News Centrafrique.

Президент ЦАР Фостен-Арканж Туадера підписав директиву, згідно з якою з 2022 року російська мова стане обов’язковим предметом для студентів вишів.

Дана ініціатива є частиною плану щодо посилення співпраці ЦАР і Росії. В університетах країни вже розробляють відповідні програми навчання.

Наразі у вищих навчальних закладах ЦАР викладають французьку, іспанську та китайську мови.

Також у ЗМІ з’явилася інформація, що на початку наступного року в Москві запланована зустріч міністрів освіти ЦАР і Росії. Вони обговорять тему викладання російської мови і відправки російських вчителів в Африканську Республіку.

Зазначимо, що російську мову вже вивчали в ЦАР за часів правління Жана Беделя Бокасси (1966-1979 роки). Пізніше вивчення цієї мови знову відновилося в школах республіки на тлі відновлення співпраці між Москвою і Бангі у 2019 році.

Між владою РФ і ЦАР також укладено угоду про військову співпрацю. У країні, де триває громадянська війна, присутні російські військові, які нібито займаються підготовкою армії.

Хіти тижня. Путін отримає по зубах: США дозволили країнам Балтії передати Україні зброю американського виробництва

вівторок, 25 січень 2022, 4:00

Державний департамент США дозволив Литві, Латвії та Естонії відправити в Україну ракети та іншу зброю американського виробництва. Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела, зазначають Патріоти України. Відповідно до правил експортного контро...

Україна може зачекати: Юлія Тимошенко майже місяць відпочивала у Дубаї, куди перебралась її дочка з чоловіком і дітьми, - ЗМІ

вівторок, 25 січень 2022, 0:52

Голова фракції "Батьківщина" і народна депутатка Юлія Тимошенко провела майже місяць у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерело в Державній прикордонній службі, зазначають Патріоти України. Як...