Щоб розумітись з неосвіченими "вагнерівцями" та іншою шушерою Путіна: У ЦАР російська мова стане обов’язковою дисципліною у вишах

Російська мова стане обов’язковою мовою для вивчення в університетах Центральноафриканської Республіки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Corbeau News Centrafrique.

Президент ЦАР Фостен-Арканж Туадера підписав директиву, згідно з якою з 2022 року російська мова стане обов’язковим предметом для студентів вишів.

Дана ініціатива є частиною плану щодо посилення співпраці ЦАР і Росії. В університетах країни вже розробляють відповідні програми навчання.

Наразі у вищих навчальних закладах ЦАР викладають французьку, іспанську та китайську мови.

Також у ЗМІ з’явилася інформація, що на початку наступного року в Москві запланована зустріч міністрів освіти ЦАР і Росії. Вони обговорять тему викладання російської мови і відправки російських вчителів в Африканську Республіку.

Зазначимо, що російську мову вже вивчали в ЦАР за часів правління Жана Беделя Бокасси (1966-1979 роки). Пізніше вивчення цієї мови знову відновилося в школах республіки на тлі відновлення співпраці між Москвою і Бангі у 2019 році.

Між владою РФ і ЦАР також укладено угоду про військову співпрацю. У країні, де триває громадянська війна, присутні російські військові, які нібито займаються підготовкою армії.

"У Лисичанську дезертирували 80 окупантів, біля Бахмута – 30 "вагнерівців", - Генштаб ЗСУ

неділя, 28 травень 2023, 23:59

За даними Генштабу ЗСУ, в окупованому Лисичанську на Луганщині дезертирували близько 80 російських військових, а в районі Бахмута – близько 30 "вагнерівців", про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ. Дослівно: "У Лисичанську Луганської області...

ЦВК Туреччини оголосила про перемогу Ердогана на президентських виборах (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:56

Зеленський вже привітав турецького колегу з переобранням. Глава ЦВК Туреччини ввечері у неділю, 28 травня, оголосив про перемогу чинного президента Реджепа Таїпа Ердогана Ердогана у другому турі президентських виборів, передають турецькі ЗМІ. Президент...