Щоб розумітись з неосвіченими "вагнерівцями" та іншою шушерою Путіна: У ЦАР російська мова стане обов’язковою дисципліною у вишах

Російська мова стане обов’язковою мовою для вивчення в університетах Центральноафриканської Республіки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Corbeau News Centrafrique.

Президент ЦАР Фостен-Арканж Туадера підписав директиву, згідно з якою з 2022 року російська мова стане обов’язковим предметом для студентів вишів.

Дана ініціатива є частиною плану щодо посилення співпраці ЦАР і Росії. В університетах країни вже розробляють відповідні програми навчання.

Наразі у вищих навчальних закладах ЦАР викладають французьку, іспанську та китайську мови.

Також у ЗМІ з’явилася інформація, що на початку наступного року в Москві запланована зустріч міністрів освіти ЦАР і Росії. Вони обговорять тему викладання російської мови і відправки російських вчителів в Африканську Республіку.

Зазначимо, що російську мову вже вивчали в ЦАР за часів правління Жана Беделя Бокасси (1966-1979 роки). Пізніше вивчення цієї мови знову відновилося в школах республіки на тлі відновлення співпраці між Москвою і Бангі у 2019 році.

Між владою РФ і ЦАР також укладено угоду про військову співпрацю. У країні, де триває громадянська війна, присутні російські військові, які нібито займаються підготовкою армії.

Втрати Росії у війні сягають близько 200 000 військових, - Подоляк (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 14:59

Росія від початку повномасштабної війни втратила в Україні близько 200 000 своїх військових. Ця цифра включає вбитих, поранених тощо. Про це радник голови Офісу президента України заявив в ефірі програми "Воздух". . "За нашими даними, які дають Генш...

Від Москви до Уралу і на глибині до 200 м: росЗМІ розповіли про мережу бункерів Путіна

четвер, 1 грудень 2022, 14:25

Президент Росії Володимир Путін має глобальну мережу секретних бункерів від Москви до Уралу і продовжує будівництво підземних сховищ у Росії. Про це свідчить розслідування видання "Собеседник", автор розслідування і головний редактор видання Олег Ролду...