Щоб розв'язати нову хвилю терору на Донбасі та в Криму: Цимбалюк розповів, навіщо у Путіна скликали Радбез ООН через закон про українську мову

"Готуються до геноциду":

Рішення Росії скликати Раду безпеки ООН через закон про українську мову — це перший крок до підготовки геноциду українців, який агресор вже випробував на Донбасі та у Криму. Таку думку висловив український журналіст Роман Цимбалюк у щотижневому стрімі, зазначають Патріоти України

"Наші сусіди збирають Радбез ООН з приводу ухвалення і підписання в Україні закону про українську мову. Як вам такий варіант? Ви взагалі відчуваєте вагу і цінність української мови і нас як нащадків великих укрів? Постійний член Радбезу вважає, що це питання треба обговорити — українська мова загрожує міжнародній стабільності і миру. Так виходить? Нічого собі заявочки!" — обурився він.

"Насправді ці товариші хочуть спробувати обґрунтувати або трішечки потренуватися на тему, як брехати і не червоніти про те, що вони зробили з Україною: захопили Крим і Донбас — іншого шляху не було. Мовляв, у нас змушують всіх розмовляти винятково українською і взагалі диктатура у нас! Тим самим Росія, Кремль, Москва вкотре намагаються зробити фінт вухами. Тобто всіх російськомовних вони автоматично включають до проросійського населення. Що є не просто помилкою, а першим кроком до геноциду. Ось приблизно те, що зараз коїться на окупованих територіях", — додав Цимбалюк.

Як приклад він навів шлях українських захисників, багато з яких, незважаючи на свою російськомовність, захищають Україну від окупантів не гірше, ніж їхні побратими, які розмовляють українською мовою.

"І якщо ми розглядаємо ситуацію з точки зору російських амбіцій, просування їх далі вглиб України призведе до того, що вони зараз зробили на Донбасі і в Криму. Люди з проукраїнськими поглядами будуть змушені тікати від підвалів", — підсумував Цимбалюк.

Хіти тижня. "Зеленский, ты предатель! Кто для тебя Россия?": Президенту України влаштували жорсткий рознос, йому довелось мовчати (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 11:00

Володимир Зеленський під час візиту у Бориспільську лікарню інтенсивної терапії 19 лютого потрапив в неприємну ситуацію. На президента накинулася жінка із звинуваченнями в зраді. У мережі з'явилося відео з гучними висловлюваннями в сторону Зеленського,...

Хіти тижня. "Ви прийшли розповісти на крові, що були в Іловайську! Тріпло!": Зеленський публічно обізвав майора ЗСУ (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 10:00

Майор ЗСУ Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за критику президента України Володимира Зеленського, мав з ним публічний конфлікт ще у серпні 2019 року. Про це офіцер сам розповів в інтерв'ю "4 каналу" і показав відео інциденту, передають Пат...