
Депутат Одеської міської ради під час обговорення будівництва нового Палацу спорту в місті відзначився двозначним жартом. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі "Думська - новини Одеси", передають Патріоти України.
"Для того, щоб щось вкрасти, потрібно щось ще мати. Я з кінця почав. Тому давайте щось поімєєм спочатку. Тим більше, якщо нам за це ще дають гроші", - сказав він. Варто зазначити, що присутні відреагували на його репліку вибухом сміху.
Андрій Кисловський - депутат Одеської міської ради з 2010 року. Він член постійної депутатської комісії з питань транспорту, дорожнього господарства, зв'язку і морегосподарського комплексу. У 2015 році він був військовим комісаром Приморського районного військкомату Одеси.
З 2008-2010 роки - заступник начальника Одеського міського управління юстиції. До цього Кисловський був заступником начальника Державної податкової інспекції Центрального району Миколаєва.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...