У Вовчанську Харківської області російські окупанти використовують тактику, яку українські захисники вже спостерігали на різних ділянках фронту, починаючи з літа 2023 року, зокрема на Авдіївському напрямку, передають Патріоти України.
Як розповів 6 жовтня пресофіцер бригади Національної гвардії України Хартія Володимир Дегтярьов у етері телемарафону Єдині новини, у Вовчанську окупанти риють підкопи і тунелі. Таким чином ворог вдосконалює логістичні шляхи або намагається підірвати оборонні споруди ЗСУ. «Ця тактика регулярно ними застосовується. Вона більше стосується, напевно, боїв у місті і передмісті, ніж у лісосмугах. Дійсно, слід відзначити, що копати вони вміють», — зазначив Дегтярьов.
За словами представника служби звʼязків з громадськістю бригади Хартія, навіть дуже активні бомбування з дронів, робота артилерії не завжди дають українським захисникам «той ефект, який ми хочемо». «І нам доводиться все одно силами людей, піхотинців викурювати їх з цих нір», — розповів Дегтярьов.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...