У Вовчанську Харківської області російські окупанти використовують тактику, яку українські захисники вже спостерігали на різних ділянках фронту, починаючи з літа 2023 року, зокрема на Авдіївському напрямку, передають Патріоти України.
Як розповів 6 жовтня пресофіцер бригади Національної гвардії України Хартія Володимир Дегтярьов у етері телемарафону Єдині новини, у Вовчанську окупанти риють підкопи і тунелі. Таким чином ворог вдосконалює логістичні шляхи або намагається підірвати оборонні споруди ЗСУ. «Ця тактика регулярно ними застосовується. Вона більше стосується, напевно, боїв у місті і передмісті, ніж у лісосмугах. Дійсно, слід відзначити, що копати вони вміють», — зазначив Дегтярьов.
За словами представника служби звʼязків з громадськістю бригади Хартія, навіть дуже активні бомбування з дронів, робота артилерії не завжди дають українським захисникам «той ефект, який ми хочемо». «І нам доводиться все одно силами людей, піхотинців викурювати їх з цих нір», — розповів Дегтярьов.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...