У Вовчанську Харківської області російські окупанти використовують тактику, яку українські захисники вже спостерігали на різних ділянках фронту, починаючи з літа 2023 року, зокрема на Авдіївському напрямку, передають Патріоти України.
Як розповів 6 жовтня пресофіцер бригади Національної гвардії України Хартія Володимир Дегтярьов у етері телемарафону Єдині новини, у Вовчанську окупанти риють підкопи і тунелі. Таким чином ворог вдосконалює логістичні шляхи або намагається підірвати оборонні споруди ЗСУ. «Ця тактика регулярно ними застосовується. Вона більше стосується, напевно, боїв у місті і передмісті, ніж у лісосмугах. Дійсно, слід відзначити, що копати вони вміють», — зазначив Дегтярьов.
За словами представника служби звʼязків з громадськістю бригади Хартія, навіть дуже активні бомбування з дронів, робота артилерії не завжди дають українським захисникам «той ефект, який ми хочемо». «І нам доводиться все одно силами людей, піхотинців викурювати їх з цих нір», — розповів Дегтярьов.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...