
Військовослужбовці країни-агресора РФ на фронті в Україні "поліпшують" свій психологічний стан за допомогою опіоїдних речовин. Про це 31 січня у Facebook повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Розвідники опублікували перехоплення розмови окупантів, у якій ті шукали наркотики. "Там випадково в загашнику немає такої речовини, триметилфентанілу, фенадону, долофіну? Щоб уже зовсім, знаєш, скрасити ось ці бойові будні, це все взагалі, ну, просто, ну, психологічно просто вже, ну, нудить от від цього", – каже окупант.
У перехопленні також чути, що росіяни обговорюють можливість синтезу таких речовин у польових умовах. "Ну, на жаль, на жаль, реактивів тут не маємо, зробити тут те з того, що можна, суто тільки на – що там? – парацетамолом тільки отруїтися можемо, от і все, братка", – відповідає інший окупант.
Українські розвідники вважають, що росіяни вдаються до вживання заборонених речовин через постійний вогневий вплив сил оборони України, катастрофічні втрати, свавілля командирів і цілковиту відсутність будь-яких перспектив, оскільки пропаганда більше не справляється зі своїм завданням.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...