
Опальний через свою дружбу з диктатором Кремля прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна має прагнути регіонального лідерства, а для цього слід дружити з умовними ворогами Заходу, які посилюють свій вплив. Війна Росії в Україні лише показала, що західоцентризм не може залишатися ключовою моделлю побудови держави. З такими словами політик виступив, звертаючись до нації на честь Різдва, повідомляють Патріоти України із посиланням на Mandiner.
На думку Орбана, конкуренти Заходу посилилися, не в останню чергу через лібералізацію торгівлі та економіки. "У відповідь Захід на чолі зі США, за словами прем'єра Угорщини, розпочав нову "холодну війну" - блокове протистояння між Заходом та його суперниками. Здається, що міжнародні блоки часів "холодної війни" відроджуються", – зауважив глава угорського уряду.
На такий порядок денний знаменитого "друга Путіна" відреагував радник глави Офісу українського президента Михайло Подоляк. Він зазначив, що прем'єр, мабуть, знову хоче вписати Угорщину до посібників нацизму, як це було за часів Другої світової. "Орбан хоче, щоб у підручниках історії було зафіксовано завжди: є нацизм, поряд союзні відносини з Угорщиною", - підкреслив представник ОП в ефірі національного телемарафону.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...