Щоб світ припинив допомагати: Військовий експерт розповів, як Росія хоче зробити з України... агресора

Росія прагне розіграти "воєнну карту" у Придністров’ї таким чином, щоб Україна перетворилася на агресора і втратила військову допомогу від усього світу. Таку думку експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак висловив в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи загрози для України через провокації РФ у Придністровському регіоні Молдови, передають Патріоти України.

За словами Ступака, Росія може відкрити новий фронт у Придністров’ї. При цьому він наголосив, що "військова здатність контингенту там - це, по суті, не активні вояки, сторожі складів радянського озброєння".

Експерт зазначив, що Україна може розпочати у Придністров’ї воєнну операцію тільки після офіційного звернення влади Молдови. "Бо важливо, щоб Росія не розіграла цю "воєнну карту" так, щоб ми не перетворилися на агресора та не втратили військову допомогу від всього світу", - підкреслив Ступак.

Нагадаємо, 25 і 26 квітня сталися вибухи у будівлі "міністерства держбезпеки ПМР" в Тирасполі, у військовій частині в селі Паркани, а також було підірвано вежу радіотелецентру "Маяк".

У ГУР Міноборони назвали ці вибухи провокацією, організованою спецслужбами РФ. Також українська розвідка повідомляла, що війська РФ мають намір завдати ракетного удару по Придністров'ю та готують у цьому регіоні провокації на травневі свята.

Путін нібито обіцяв не вбивати Зеленського: В ОПУ відреагували на "дивний інсайд" екс-прем'єра Ізраїлю

неділя, 5 лютий 2023, 15:15

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав "дивним інсайдом" слова екс-прем'єра Ізраїлю про те, що Путін дав йому обіцянку не вбивати Зеленського, передають Патріоти України. "Виникають дивні інсайди ексів про "посередництво": Путін нібито д...

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази