Щоб терміново схвалити допомогу Україні: Байден скликає лідерів Конгресу

Президент США Джо Байден зустрінеться з лідерами Конгресу у вівторок, 27 лютого. Вони мають обговорити питання допомоги Україні та голосування щодо фінансування роботи американського уряду. Про це повідомляє The Washington Post, передають Патріоти України.

За даними видання, Байден запросив для обговорення спікера Палати представників Майка Джонсона, лідера демократів в Палаті Хакіма Джефріса, лідера демократів в Сенаті Чака Шумера та лідера республіканців Мітча Макконела.

Байден з лідерами Конгресу мають обговорити терміновість ухвалення пакета допомоги для України, Ізраїлю і Тайваню. Окрім цього вони мають обговорити законодавство, яке забезпечить роботу федерального уряду до кінця вересня.

Варто нагадати, що 1 березня у США закінчується фінансування для департаментів транспорту, житлово-комунального господарства та містобудування, сільського господарства та у справах ветеранів, а вже 8 березня для Пентагону, Міністерства внутрішньої безпеки та Держдепу.

Має врахувати "уроки війни в Україні": Лукашенко призначив нового начальника генштабу

четвер, 23 травень 2024, 17:39

У четвер, 23 травня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив нового начальника генштабу - першого заступника міністра оборони. Про це повідомляє видання "БЕЛТА". До цього часу Павло Муравейко був першим заступником держсекрета...

Чи не замало? Навідник ракет РФ на Яворівський полігон, колишній КДБшник отримав 15 років тюрми

четвер, 23 травень 2024, 16:30

Коригувальника ракетного удару по Яворівському полігону, внаслідок якого загинуло більше 60 людей, колишнього працівника КДБ 73-річного Олександра Косторного засудили до 15 років ув'язнення. Дослівно ОГП: "За підтримання публічного обвинувачення прокур...