"Щоб відповідали за свої слова": Мер Оренбурга скаржиться, що молодим росіянам мало "б'ють морду"

Мер Оренбурга Сергій Салмін незадоволений тим, що молоде покоління росіян не отримувало "в морду" за свої слова. Цією "бідою" градоначальник поділився в інтерв'ю місцевим журналістам, передають Патріоти України.

"Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ціле покоління тих, хто за свої слова жодного разу не отримували в морду. А в морду - це боляче. Коли ніс на бік, кров тече - це боляче, але за свої слова відповідати треба ж", — заявив Салмін.

Даний пасаж пролунав в контексті того, що автори анонімних телеграм-каналів часто критикують Салміна замість того, щоб прийти до мера і особисто висловити йому своє невдоволення.

Примітно, що раніше невдоволення молодими росіянами висловив інститут "Іннопрактика", яким керує донька Володимира Путіна Катерина Тихонова. Там заявили, що у російської молоді "недостатньо добре сформовані цінності патріотизму".
Також слід додати, що навіть за російськими даними основними прихильниками війни в Росії є люди старшого покоління, тоді як серед молоді навпаки багато противників агресивної політики Кремля.
Конфлікт поколінь в Росії
На тлі російського вторгнення в Україну стало особливо помітним, що російська молодь набагато менш ворожа по відношенню до України і Заходу, ніж покоління їхніх батьків і дідусів/бабусь. Наприклад, в минулому році по Росії прокотилася ціла серія підпалів військкоматів, які здійснювали в основному юнаки.
Також саме молодь більше схильна проявляти симпатії до України, за що страждає від старшого покоління. Особливо кричущий випадок стався нещодавно в Москві, де доросла жінка написала донос в поліцію на першокласницю за намальований на папері український прапор.

"Пуск може відбутися в будь-який момент": Ворог готується до нового ракетного удару, - Гуменюк

середа, 31 травень 2023, 18:54

В акваторії Чорного моря на бойовому чергуванні перебувають три російські ракетоносії, зокрема два підводних. Тому загроза нової ракетної атаки дуже висока. Про це сьогодні, 31 травня, повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил об...

Щось задумав? Сі Цзіньпін закликав керівників нацбезпеки Китаю готуватися до "найгіршого сценарію"

середа, 31 травень 2023, 18:44

Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав своїх високопосадовців з національної безпеки подумати про "найгірші сценарії" і підготуватися до "штормового моря". Як пише CNN, ця заява прозвучала на тлі нарощування владою Китаю зусиль з протидії будь-яким передбачу...