Щоб виправдати депортацію: Російські медики "шукають" якомога більше патологій у дітей Луганщини

Російські загарбники влаштували диспансеризацію дітей на окупованій території Луганської області. Медики, завезені з РФ, намагаються "знайти" якнайбільше патологій, щоб виправдати депортацію на територію Росії. Про це 27 листопада розповіли в Луганській обласній військовій адміністрації, передають Патріоти України.

Там зазначили, що для тисяч дітей віком від 2 до 17 років уже проведено "поглиблені медичні огляди". У документах обстеження російські лікарі стверджують, що нібито 70% цих дітей потребують "спеціальної медичної допомоги".

Саме таким висновком окупанти прикривають депортацію дітей до РФ, вважають у Центрі національного спротиву. При цьому значна частина медоглядів відбувається в школах. У деяких навчальних закладах батьки навіть збирають гроші на організацію відповідних заходів.

Пентагон відправив першу партію з понад 60 "вбивць танків" Bradley в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 5:21

Транспортне командування збройних сил США повідомило про відправку першої партії бойових машин піхоти Bradley в Україну. У повідомленні йдеться, що партія у понад 60 Bradley вирушила від берегів Північного Чарльстона (Південна Кароліна) в Україну. Відп...

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...