Щоб заощадити ракети: Кремль заявив, що використовує в Україні комплекси лазерної зброї

Росія використовує в Україні комплекси лазерної зброї. Таким чином Кремль вирішив скоротити витрати дорогих ракет, передають Патріоти України з посиланням на заяву віце-прем'єра РФ Юрія Борисова.

Йдеться про лазерну зброю, яка здатна фізично вражати цілі. "Вони вже починають надходити (у війська, - ред.). Так, перші зразки вже використовуються (у військових діях в Україні, - ред.)", - сказав він.

За його словами, лазерний комплекс, що застосовується в Україні, називається "Задіра". Зазначимо, про підписання контракту на розробку бойового комплексу "Задіра-16", який працює на нових фізичних принципах, стало відомо у серпні 2017 року.

Він був підписаний із Всеросійським науково-дослідним інститутом експериментальної фізики в Саратові (входить до "Росатому") за участю саме Борисова, котрий обіймав на той момент посаду заступника міністра оборони.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...