
Українські захисники підірвали залізничні мости на Луганщині з метою зупинити наступ окупантів на Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Це була частина сполучення між Рубіжним і Сєвєродонецьком. Інформацією про операцію українських військ поділився радник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко в особистому Telegram-каналі, передають Патріоти України.
В якості підтвердження своїх слів чиновник виклав відео удару по мосту. "8 полк спецназу спільно з НГУ і 15 ГУ УВКР СБУ, з метою зупинити наступ окупантів у напрямку Сєвєродонецька і Лисичанська, знищили залізничні мости, захоплені ворогом в ключовому сполученні між Рубіжним і Сєвєродонецьком Луганської області", —написав Геращенко.
Навіщо українські захисники здійснили удар, стає зрозуміло з учорашньої заяви голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая. За його словами, зараз окупанти готують два великих наступи в області. Перший — на Сєвєродонецьк, а другий — прорив до траси Лисичанськ-Бахмут з боку Попасної та Білогорівки.
Згідно із заявою МВС, зараз найзапекліші бої на Донбасі проходять на території агломерації Лисичанськ — Сєвєродонецьк — Рубіжне біля річки Сіверський Донець. Це один з основних оперативних центрів на сході.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...