"Щоби свого часу керувати моєю Україною": Кива розповів, для чого йому наукове звання (відео)

Народний депутат Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Зазвичай відкрита процедура захисту тривала під охороною молодиків, які не пускали до будівлі пресу. А запитання членів Ученої ради пошукач управно відфутболював. Щоправда, усі проголосували "за", повідомляють Патріоти України.

Дев'ята ранку. День захисту кандидатської дисертації Іллі Киви. Біля Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості стоїть десант молодиків спортивної статури. Молоді науковці заходять в інститут і займають позиції по периметру установи.

Народний депутат від ОПЗЖ готується до захисту звання кандидата наук із державного управління. Захист відбувається за зачиненими дверима. Причина - карантин. Із трансляцією в сусідній аудиторії. У комісії 13 науковців, серед яких чотири доктори наук. Хто інші люди, яким дозволено зайти - відповідати не бажають.

Тим часом, процедура захисту переходить до частини питань до майбутнього титулованого науковця. Колеги Киви кажуть, він справляється на "ура". Поки дисертанта мордують запитаннями, на вході скандалять журналісти, яких так і не пропустили всередину. Вони викликають поліцію. На виклик прибуває слідчо-оперативна група в складі однієї людини.

Колега політика, який стояв на дверях, трохи ніяковіє і кличе представника інституту. Представниця установи веде поліцейського до юриста закладу. Він проблеми не бачить. Але на сходах не пропускає черга з молодиків, що називаються студентами. Хто ці люди, в інституті сказати не беруться.

Журналісти таки потрапляють усередину . Нарешті виходить дисертант і пояснює, хто їм заважав зайти. Зайва увага дисертанту не до вподоби. "Тут відбувається захист наукової роботи, а не телевізійне шоу для ЛГБТ спільноти", - зазначає він.

І вийшов він не для балачок. Просто приспічило. Але для чого йому наукове звання, пояснює: "Щоби свого часу керувати моєю країною". За три години вчені оцінюють здобутки пошуковця Киви. Жодної чорної кулі. Напруження спало, можна видихати. Наукова спільнота стала сильніше.

Джерело: ТСН.ua

Боєприпаси для України: В Чехії відповіли, скільки наразі зібрано коштів на снаряди для ЗСУ і скільки ще прагнуть зібрати цьогоріч

середа, 8 травень 2024, 4:15

До ініціативи Чехії щодо снарядів приєднались вже два десятки країн з Європейського союзу й НАТО. Кошти на близько 500 тисяч артилерійських снарядів для України вже зібрані нині в межах чеської ініціативи. Про це розповів міністр закордонних справ Чехі...

Завітали в гості ATACMS: В окупованому Луганську грандіозна пожежа (відео)

середа, 8 травень 2024, 1:45

Увечері у вівторок, 7 травня серія вибухів пролунала в окупованому Луганську. За попередніми даними там спалахнула нафтобаза. Про це повідомляють у соцмережах та росЗМІ із посиланням на окупаційну владу. . "Декілька вибухів пролунало в Луганську. У мі...