
Командир розвідувальної роти тульських десантників "Байкал" вибухнув безглуздою пропагандою про війну в Україні. Він стверджує, що росіяни могли б захопити країну за два-три дні, проте тут нібито воюють солдати із Заходу. Окупант цинічно заявив, що йому "шкода" український народ, а от "екстремістів" – ні. Відповідне відео пропагандистів знайшов у мережі український блогер і військовослужбовець Анатолій Штефан ("Штірліц"). Він поділився роликом у Telegram, передають Патріоти України.
Російський військовий сказав, що Україна "трохи більша за Московську область", але вони сидять тут уже 2,5 місяці. "Щодня в них танки, танки, танки... При чому зброя – це все було американське", – емоційно сказав ворог.
Він озвучив типове виправдання для російського глядача, чому "спецоперація" так затягнулася й чому перемогти ЗСУ не вдається. Російський військовий заявив: мовляв, тут вони борються із західними найманцями. Крім того, командир розвідроти поділився байкою: нібито за Україну воював польський снайпер, якого окупанти ліквідували, а потім дивувалися його "навороченій" техніці.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...