"Щодня в них танки, танки, танки...": Окупант заявив, що воює в Україні з поляками й американцями (відео)

Командир розвідувальної роти тульських десантників "Байкал" вибухнув безглуздою пропагандою про війну в Україні. Він стверджує, що росіяни могли б захопити країну за два-три дні, проте тут нібито воюють солдати із Заходу. Окупант цинічно заявив, що йому "шкода" український народ, а от "екстремістів" – ні. Відповідне відео пропагандистів знайшов у мережі український блогер і військовослужбовець Анатолій Штефан ("Штірліц"). Він поділився роликом у Telegram, передають Патріоти України.

Російський військовий сказав, що Україна "трохи більша за Московську область", але вони сидять тут уже 2,5 місяці. "Щодня в них танки, танки, танки... При чому зброя – це все було американське", – емоційно сказав ворог.

Він озвучив типове виправдання для російського глядача, чому "спецоперація" так затягнулася й чому перемогти ЗСУ не вдається. Російський військовий заявив: мовляв, тут вони борються із західними найманцями. Крім того, командир розвідроти поділився байкою: нібито за Україну воював польський снайпер, якого окупанти ліквідували, а потім дивувалися його "навороченій" техніці.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...