16 липня на Донеччині від удару російської ракети загинув 18-річний боєць Нацгвардії Максим Кравець. Родом він із Буковини, на фронт вирушив разом зі своїм батьком. Спочатку вони були в ТрО, а потім добровольцями пішли в Нацгвардію, передають Патріоти України.
У Чернівецькій області в селі Ломачинці Сокирнянського району попрощалися з Максимом Кравцем, бійцем Національної гвардії, який загинув у Донецькій області.
Усього за три тижні до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 2 лютого Максиму виповнилося 18 років. Він навчався на першому курсі Львівського національного університету ім. Івана Франка. Але після початку воєнних дій Максим залишив навчання і з батьком одразу ж записався до місцевого ТрО. А через деякий час вони опинилися у Національній гвардії та вирушили на фронт.
"Максим був дуже патріотичним. Ще у 2014 році до школи, де він навчався, приходили бійці АТО. І зберігся відеозапис цієї зустрічі, де ще маленький Максим розповідає, як треба захищати Україну", – згадують про нього в селі.
Ріс у простій сім'ї
Хлопець ріс дуже працьовитим, завжди допомагав батькам у господарстві. Його мама працює у місцевій лікарні, а батько до війни працював на будівництві у Чернівцях. У сім'ї ще є молодший син Олег. У дітей із батьками дуже теплі стосунки. Мабуть, тому батько та син разом пішли захищати Україну.
"Дуже проста працьовита сім'я. Максим був високим, понад два метри на зріст. Але в баскетбол він не грав, він більше займався сільським господарством. Рік тому він закінчив школу, у них був дружній клас. Там класна керівниця створювала гарну атмосферу, тож і діти, і батьки дружили. Вони влаштували дуже гарний випускний вечір", – згадує староста села Лілія Кефа. У селі кажуть, що на таких, як Максим, і тримається Україна. Батько з побратимами привіз тіло сина до рідного села. Люди на колінах зустрічали процесію. Поховали бійця на місцевому цвинтарі.
США вирішили скоригувати стратегію ядерного стримування на тлі "ескалації ядерних супротивників". Пентагон наголосив, що "численні ядерні противники кидають виклик безпеці США, їхніх союзників і партнерів", тому знадобилось "коригування" ядерної страте...
Володимир Путін і російське військове керівництво продовжують вихваляти балістичну ракету "Орєшнік", здійснений 21 листопада, однак військові аналітики Інституту вивчення війни вважають це частиною інформаційної кампанії, спрямованої на перебільшення м...