
Збройні сили України у п'ятницю, 1 квітня, знову накрили російських окупантів у Чорнобаївці під Херсоном. Це вже 13-й провал "другої армії світу" на цьому аеродромі. Про це повідомив радник голови Офісу президента Алексій Арестович. Також про черговий розгром загарбників на тому самому місці написав у Telegram голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, передають Патріоти України.
"З 1 квітня. Чорнобаївка", – лаконічно повідомив він.
Було також опубліковано фото пожежі, ймовірно, у Чорнобаївці. "Здається, ми стали забувати, як виглядає нічна Чорнобаївка", – написали в мережі.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...