Щомісяця понад 3 тис. російських військових хочуть здатися в український полон, - ГУР Міноборони

Представник ГУР Андрій Юсов розповів, що кожного місяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон в рамках "Хочу жити", передають Патріоти України.

Юсов зазначив, що попри таку велику кількість заявок, звільнити військового з російської армії складно - тому рахунок тих, кого вдалося вивести, йде на сотні.

"Понад 3 тисячі заявок на місяць стабільно, звернень від військових, які кажуть, що хочуть скористатися проєктом "Хочу жити". Кожне так звернення — окрема індивідуальна спецоперація, це складніше в реалізації, тому рахунок йде на сотні тих, кого вивели", - пояснює він.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...