Щонайменше 1/3: Арестович розповів, як за 100 днів ЗСУ "перемололи" війська РФ

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що за час повномасштабного вторгнення РФ в Україну наші Збройні сили "перемололи" щонайменше третину російських військ, які прийшли з війною на наші землі. Йдеться про загарбників, які були знищені або переведені у небоєздатний стан. Про це Арестович сказав в інтерв'ю Deutsche Welle, передають Патріоти України.

За його словами, боєздатність "другої армії світу" сильно знизилася, про що свідчить зокрема прихована мобілізація, яку проводять у РФ. "Старі танки Т-62, що до нас поїхали, спроби набрати якихось добровольців, котрих тиждень готують та кидають сюди. Це показує, що особового складу дуже сильно не вистачає", – додав радник голови ОП.

Сильно вдарило по Росії потоплення крейсеру "Москва". Цю подію Арестович назвав величезним досягненням України.

"Щодо перемог. Росіяни починали наступ на дев'яти оперативних напрямках. Зараз залишилося п'ять, тобто на чотирьох ми їх відбили і це без ленд-лізу, і це є повним тотальним російським провалом. Тобто ми їх на половину обламали", – сказав Арестович. Головним програшем України він назвав падіння Маріуполя, якому передували швидкий вихід окупантів із Криму на оперативний простір на півдні і захоплення Херсона, Мелітополя та Бердянська.

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...

"Друга армія світу" готується до наступу: Окупанти за тиждень не змогли витягти свої танки з багнюки (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:23

На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України. Ось, наприклад, у Мангуськом...