Щось готується? Путін раптово почав знімати санкції з України

Президент Росії Володимир Путін погодився зняти санкції з трьох українських підприємств - "Брацлав", Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату. Так, компаніям дозволять постачати продукцію у Росію. Відповідне рішення Путін підтримав на нараді з членами російського уряду в середу, 14 жовтня, передають Патріоти України.

Із пропозицією зняти обмежувальні заходи з українських підприємств виступив голова уряду Російської Федерації Михайло Мішустін.

"Йдеться про ті виробництва, які були орієнтовані на експорт товарів до Росії. Ми вважаємо за можливе дозволити поставки компанії "Брацлав", Барському машинобудівному заводу і Рубіжанському картонному комбінату", – заявив Мішустін.

"Володимир Володимирович, якщо ви підтримаєте повернення в нашу країну продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи. Водночас, звичайно, будуть повною мірою дотримані інтереси наших виробників", – додав він.

"Ми завжди готові до відновлення повноформатної взаємодії з Україною. Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку. Добре, будь ласка, давайте, я згоден", – відповів на це Путін.

Рубіжанський картонно-тарний комбінат розташований у Луганській області. Він є одним із найбільших у країні виробників картону та тари.

Барський машинобудівний завод розташований у Вінницькій області. Він виготовляє опалювальні котли, деталі до обладнання харчової промисловості, лінії по розливу вино-горілчаних і безалкогольних напоїв. Компанія "Брацлав" розташована у Вінницькій області. Вона займається випуском та монтажем обладнання для виробництва молока.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...