Щось готується? Росія відправила свої військові кораблі у Чорне море, говорить про великі навчання

Росія відправила з Каспійського до Чорного моря 15 кораблів Каспійської флотилії (КФЛ). Там судна, мовляв, проходитимуть навчання, передають Патріоти України.

Наразі загін кораблів продовжує перехід в Чорне море після зупинки на рейді в Ростові-на-Дону. "У межах здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання 15 кораблів КФЛ, зокрема 3 артилерійських і 8 десантних катерів, а також судна забезпечення, здійснюють міжфлотський перехід з Каспійського до Чорного моря", – мовиться у повідомленні.

На шляху Волго-Донським каналом протяжністю понад 100 кілометрів бойові кораблі подолали 13 шлюзів.

Росія перекидає свою техніку до кордону з Україною

  • За словами головнокомандувача Збройних сил України, Росія нарощує свою присутність у Воронезькій, Ростовській та Брянській областях. Усі вони межують з Україною.
  • Західні журналісти встановили, що Москва розгорнула польовий військовий табір біля кордону з Україною. Він розташований у Воронезькій області.
  • Крім того, колони військової техніки зафіксували і на Кримському мосту.
  • У Ростовській області та Краснодарському краї в небі помітили російські військові вертольоти та літаки.
  • За словами речниці президента Юлії Мендель,на східному кордоні України сконцентрувалося 40 тисяч російських військових.


Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...