Щось готується? Російські окупанти масово вивозять озброєння зі складів у Білорусі, - військовий експерт

Військові РФ масово вивозять озброєння зі складів із боєприпасами в Білорусі. Зокрема, згідно з домовленостями країн розпочато вивезення зброї до 1061-го ЦМТЗ Південного військового округу, передають Патріоти України.

До кінця серпня окупанти планують вивезти 12 тис. тонн боєприпасів, пише український військовий експерт і блогер Олександр Коваленко. "З цього можна зробити два позитивні та один негативний висновок", – зазначив він.

Так, за його словами, вивезення боєприпасів означає, що в РФ проблема з логістикою щодо своєчасної доставки озброєння в потрібній кількості на фронт настільки гостра, що вона використовує для забезпечення своїх окупаційних військ ресурс Білорусі.

Причому це не єдиний факт вивезення зі складів білоруської армії техніки й боєприпасів. "А чи буде таке дійство відбуватися в країні, яка готується до вторгнення в сусідню країну? Тобто, це ще одна нагода сумніватися у вторгненні в Україну білоруської армії, яка в нинішніх умовах вже перетворилася ще й на ресурсну базу для підживлення ЗС РФ", – зазначив Коваленко.

Негативний момент, за його словами, полягає в тому, що гострого та безповоротного дефіциту в накопиченні боєприпасів у військ РФ поки що не передбачається, хоча швидкість доставки їхнім передовим підрозділам залишає бажати кращого.

Україна може перемогти РФ і повернути Крим, але є кілька проблем, - екскомандувач армією США в Європі

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:56

Україна може перемогти країну-агресорку РФ на полі бою і повернути усі свої території, включно з окупованим Кримом. Але українським військовим доведеться стикнутися з низкою проблем. Росія зганяє на війну своїх мобілізованих, а захисникам України довед...

Акт про відмову має бути складено у присутності мінімум двох свідків: Адвокатка пояснила, чи мають право вручати повістки на вулиці

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:42

В Україні діє воєнний стан та загальна мобілізація, то ж чоловіки від 18 до 60 років можуть бути мобілізовані. Закон не передбачає обов’язковості місця вручення повістки, тому її вручити можуть будь-де. Яким має бути алгоритм дій під час вручення повіс...