Щось готується? Російські окупанти масово вивозять озброєння зі складів у Білорусі, - військовий експерт

Військові РФ масово вивозять озброєння зі складів із боєприпасами в Білорусі. Зокрема, згідно з домовленостями країн розпочато вивезення зброї до 1061-го ЦМТЗ Південного військового округу, передають Патріоти України.

До кінця серпня окупанти планують вивезти 12 тис. тонн боєприпасів, пише український військовий експерт і блогер Олександр Коваленко. "З цього можна зробити два позитивні та один негативний висновок", – зазначив він.

Так, за його словами, вивезення боєприпасів означає, що в РФ проблема з логістикою щодо своєчасної доставки озброєння в потрібній кількості на фронт настільки гостра, що вона використовує для забезпечення своїх окупаційних військ ресурс Білорусі.

Причому це не єдиний факт вивезення зі складів білоруської армії техніки й боєприпасів. "А чи буде таке дійство відбуватися в країні, яка готується до вторгнення в сусідню країну? Тобто, це ще одна нагода сумніватися у вторгненні в Україну білоруської армії, яка в нинішніх умовах вже перетворилася ще й на ресурсну базу для підживлення ЗС РФ", – зазначив Коваленко.

Негативний момент, за його словами, полягає в тому, що гострого та безповоротного дефіциту в накопиченні боєприпасів у військ РФ поки що не передбачається, хоча швидкість доставки їхнім передовим підрозділам залишає бажати кращого.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...