Щось готується? У Білорусі оголосили про навчання біля кордону з Україною - залучать штурмовики та гелікоптери

У ці дні збройні сили Республіки Білорусь проводять черговий етап перевірки сил реагування. Зокрема, 26 травня у Бресті пройдуть контрольно-тактичні заняття, під час яких буде налагоджено взаємодію сил спеціальних операцій з авіацією, передають Патріоти України.

Про це повідомив голова Брестського міського виконавчого комітету Олександр Рогачук. Він попередив, що у зв'язку з проведенням заняття в районі Центру молодіжної творчості (ЦМТ) буде сконцентровано велику кількість військового транспорту.

Зокрема, у межах виконання поставлених завдань пройде відпрацювання дій десантних підрозділів у міських умовах із подоланням водної перешкоди.

"З 11:00 на ділянці від Центру молодіжної творчості до Євроопту на Варшавці військова техніка почне форсувати Мухавець. Подолання водної перешкоди супроводжуватиметься прольотом вертольотів та штурмовиків", – повідомив Рогачук.

За його словами, після виконання етапу в міських умовах десантні підрозділи вирушать на полігон "Брестський" для вирішення подальших завдань

"Это - пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін у Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...