Щось готується? У Білорусі помітили великі колони військової техніки, маркованої червоними квадратами

Декілька колон бойової техніки були помічені на території Білорусі. Ідентифікувати її не вдалося - машини марковані лише червоними квадратами, передають Патріоти України.

Вже тривалий час напад на Україну з території Білорусі визначається як малоймовірний. Втім, росіяни активно використовують територію сусідньої країни для своїх воєнних цілей.

Колони бойової техніки у Білорусі

У Білорусі на трасах М1 та М10 в напрямку Пінська була помічена велика колона військової техніки. Зокрема, активісти нарахували 16 БТРів, 18 вантажівок "МАЗ", 12 вантажівок "Урал", 6 ГАЗ-66 та один фургон.

Окрім того, велику колону БРТів помітили поблизу міста Житковичі. Активісти повідомляють, що не змогли ідентифікувати техніку через червоні квадрати, які нанесені на всі машини. Вони розглядають кілька версій, для чого солдати використовують червоний квадрат:

  1. приховування бортового номера машини;
  2. відрізняти техніку від російської;
  3. наказ російської армії.

Коли солдати бачать камеру, то просять їх не знімати.

Військова техніка у Білорусі: відео


Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...