Щось готується? З Олешок та Голої Пристані виїхали майже всі окупаційні служби

Головна редакторка херсонського видання Кавун.City Євгенія Вірлич повідомила, що росіяни продовжують тиснути й переслідувати місцеве населення на ТОТ. Про це вона розповіла в етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Населені пункти Олешки та Гола Пристань - тема табу для окупантів. Ці два міста розташовані дуже близько до Дніпра й дуже сильно постраждали від підтоплення внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС. Останнім часом окупанти дуже мало пишуть й надають інформації про Олешки та Голу Пристань, оскільки їм немає чого писати", - розповіла Вірлич.

За словами журналістки, окупанти посилюють тиск на місцеве населення на ТОТ. "В Олешках та Голій Пристані залишилось дуже мало людей. До прикладу, дуже відоме соляне озеро в Голій Пристані давно вже не соляне. Там сьогодні вже прісна вода. Окупанти продовжують тиснути й переслідувати місцеве населення. Поза тим, з Олешок та Голої Пристані виїхали майже всі окупаційні служби. В цих містах постійно проходять ротації військових РФ. З цих населених пунктів постійно обстрілюють правобережжя Дніпра", - додала вона.

"Були побоювання, що війська РФ здійснять новий прорив": Голова Міноборони США - про ситуацію на Харківщині

четвер, 13 червень 2024, 20:52

Глава Міноборони США Ллойд Остін у четвер, 13 травня, заявив, що не вважає можливим новий прорив російських окупантів у Харківській області. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. «Те, що я бачу, — це уповільнення просування росіян, ста...

Екснардепу від БПП повідомили про підозру через незаконну компенсацію за житло

четвер, 13 червень 2024, 20:30

Колишньому українському нардепу Аркадію Корнацькому повідомили про підозру в незаконному отриманні понад 900 тисяч гривень компенсації за оренду житла. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у четвер, 13 червня, передають Патріоти ...