Щось готується? Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Путіним

Володимир Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Президентом Росії Володимиром Путіним, зазначають Патріоти України.

Зеленський зазначив, що не боїться говорити всім прямо, і росіянам, про те, що 8 років тому РФ анексувала Крим і триває війна. Він також зазначив, що не боїться прямо говорити з "ним" – з президентом РФ.

"Ми не боїмось прямого діалогу, ми знаємо, хто з європейських країн підтримує України. Ми знаємо, хто робить вигляд, що підтримує Україну і незалежність. Ми знаємо, що наша армія найкраща у світі і захистить нас. Ми повинні сказати правду, що ми не зможемо зупинити війну без прямих перемовин з Росією, і сьогодні це визнали вже всі зовнішні партнери, а деякі внутрішні це не визнають. І ми повинні говорити, знаючи, що у нас сильна, потужна армія, і не боятись зараз говорити правду", – заявив він.

Президент додав, що ми повинні зізнатися, що без нашого війська ми не зможемо зупинити війну. "Якщо ми хочемо повернути Донбас – давайте. А якщо не хочемо, а просто ходити і говорити, то давайте нічого не робити. І давайте в цьому питанні поставимо крапку. Просто і чесно. Як можемо, давайте боротися, усіма можливостями, усіма політиками, усіма бізнесменами, попри їх колібр, поки це не пізно. Ми велика країна, слава кожному з вас", – зауважив він.

Президент України Володимир Зеленський зустрічався з головою країни-агресора Володимиром Путіним у грудні 2019 року в межах Нормандського формату. Після цього російська сторона відмовляється проводити перемовини. 20 квітня Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу.

Український дипломат розповів про помилки Путіна, що призведуть до розвалу РФ, та як вплинуть на Україну переговори Росії зі США та НАТО

середа, 19 січень 2022, 20:59

Бажання Росії змінити світ чи хоча б європейський континент «під себе» вже не є ні для кого секретом. Кремль без упину оголошує нові вимоги до НАТО та Заходу, які подекуди вражають дипломатів своєю безглуздістю та нереалістичністю. А вислови представни...

Вовік, все буде кошерно: Прем'єр Ізраїлю запропонував Путіну майданчик для діалогу з Україною

середа, 19 січень 2022, 20:44

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет, користуючись добрими стосунками як із Києвом, так і з Москвою, пропонував президенту РФ Володимиру Путіну організувати українсько-російський саміт у Єрусалимі. Відповідну ініціативу озвучила ізраїльська сторона у...