Щось готується? Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України на переговорах у Мінську

Президент Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи. Відповідний указ від 13 серпня опубліковано на сайті глави держави, повідомляють Патріоти України.

«На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 № 414 «Питання забезпечення представництва України в Тристоронньої контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 № 504) звільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», - йдеться в указі.
Роман Безсмертний в 2015 році увійшов в Тристоронню контактну групу із врегулювання конфлікту на Донбасі, але через рік через суперечності з п'ятим президентом Петром Порошенко був змушений покинути свою посаду. На початку липня 2019 року президент Володимир Зеленський повернув Безсмертного в ТКГ.

Путін знову "нагадив"? Новий поворот Трампгейту - У Білому домі раптово відсторонили радника президента з питань Росії

неділя, 19 січень 2020, 10:05

Радник президента США Ендрю Пік покинув свій пост вже через три місяці після дуже відповідального призначення. У США усунули від роботи старшого директора в справах Європи та Росії у Раді національної безпеки (СНБ) Білого дому Ендрю Піка. Про це, посил...

Хіти тижня. Нагадати послам Ізраїлю та Польщі: "Нюрнберг не визнав Бандеру злочинцем", - Голобуцький

неділя, 19 січень 2020, 10:00

​Дискусія навколо діяльності Степана Бандери і ОУН-УПА штучно роздувається певними політичними колами країн-сусідів України. Про це розповів політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України з посиланням на Ехо Києва. На думку Голобуцького,...