Щось готується? Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України на переговорах у Мінську

Президент Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи. Відповідний указ від 13 серпня опубліковано на сайті глави держави, повідомляють Патріоти України.

«На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 № 414 «Питання забезпечення представництва України в Тристоронньої контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 № 504) звільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», - йдеться в указі.
Роман Безсмертний в 2015 році увійшов в Тристоронню контактну групу із врегулювання конфлікту на Донбасі, але через рік через суперечності з п'ятим президентом Петром Порошенко був змушений покинути свою посаду. На початку липня 2019 року президент Володимир Зеленський повернув Безсмертного в ТКГ.

В 2014-му вони теж нібито це зробили: Підозрілі нюанси відведення військ РФ від кордону з Україною

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:57

Аналітики CIT розповіли про те, які нюанси є у відведення військ Росії від українського кордону. Про це повідомляється в акаунті CIT у блогерській платформі Medium, передають Патріоти України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав до 1 травня поверну...

Путін з Лукашенком могли домовитися розмістити війська РФ в Білорусі, розслаблятися зарано: Клімкін вказав на велику загрозу (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:17

"Є багато даних про те, що сьогодні Лукашенко і Путін могли домовитися про розміщення російських військ в Білорусі", – сказав він. Клімкін зазначив, що зазвичай Рада Федерації РФ не збирається просто так. Як правило, це відбувається для того, щоб зміню...