Щось готується? Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України на переговорах у Мінську

Президент Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи. Відповідний указ від 13 серпня опубліковано на сайті глави держави, повідомляють Патріоти України.

«На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 № 414 «Питання забезпечення представництва України в Тристоронньої контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 № 504) звільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», - йдеться в указі.
Роман Безсмертний в 2015 році увійшов в Тристоронню контактну групу із врегулювання конфлікту на Донбасі, але через рік через суперечності з п'ятим президентом Петром Порошенко був змушений покинути свою посаду. На початку липня 2019 року президент Володимир Зеленський повернув Безсмертного в ТКГ.

Венесуела якраз підійде: РФ розгляне питання про розміщення своїх ракетних сил поблизу США

п’ятниця, 23 серпень 2019, 13:30

Політика Росії в Венесуелі спрямована на те, щоб назавжди дестабілізувати цей світовий регіон, близький до Сполучених Штатів. Віце-президент Венесуели Дельсі Родрігес прибула в Москву 21 серпня, де її прийняв міністр закордонних справ Росії Сергій Лавр...

Скрепи у захваті: Відома британська газета оскандалилася з фото "російського" Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 13:15

The Guardian опублікувала світлину з фестивалю "Таврида - АРТ". Британська газета The Guardian написала, що окупований РФ Крим є частиною Росії, опублікувавши знімок з півострова. Про це повідомляють в Telegram-каналі "RT російською", передають Патріот...