Щось готується? ЗМІ повідомили про переговори Гройсмана з Яценюком

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман радиться зі своїм попередником Арсенієм Яценюком про спільну політсилу. Про це пишуть журналісти групи The Newsroom у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Радиться він про спільну політсилу і розподіл відсотків 50-50", — пишуть журналісти Гройсман нібито відвідав закриту зустріч президента Петра Порошенка з фракцією БПП. Там він і прокоментував спільну участь у парламентській кампанії. "Будемо радитися", — сказав глава уряду.

"Щоправда, радиться він поки в основному з Яценюком", — додає ЗМІ. Також, за даними журналістів, на зустрічі фракції БПП був присутній генеральний прокурор Юрій Луценко, у якого нібито був план про об'єднання політсили з Віталієм Кличком. Однак нинішній мер Києва піде на вибори з братом Володимиром.

На зустрічі на Лаврській був присутнім заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, а ось ідеолога кампанії Ігоря Гриніва та керівника штабу президента Віталія Ковальчука не було. Останнього вже другий день нема і на роботі, пише ЗМІ.

"Яскравих спічів не було: Порошенко розповідав своїм, що країна не заживе краще вже на другий день, бо треба багато боргів повертати. А ось ув'язнення будуть, підозрює Порошенко.

Чинний президент впевнений, що його політсилі потрібні реформи і нові обличчя, і, щоб потрапити до списку, тепер доведеться пройти праймеріз. Сказав, що не виключає достроковий розпуск Верховнох Ради, бо так хочуть у штабі Зеленського. Утім, і для Порошенка це непогано, бо підтримка його електорату теж зараз на піку", — повідомляють журналісти.

"Нехай Росія вибирає": У Зеленського прокоментували, як вони ставляться до Медведчука

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:30

За словами глави Адміністрації президента, ані Володимир Зеленський, ані він сам ніколи не спілкувалися та незнайомі взагалі із Віктором Медведчуком. Команда президента Володимира Зеленського виступає проти того, щоб Віктор Медведчук представляв Україн...

Хіти тижня. "Пора готуватися до наступу на Донбасі", - військовий експерт

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:10

"Армія повинна завжди готуватися до звільнення захоплених територій", - заявив журналіст Роман Цимбалюк і назвав військовий шлях звільнення окупованих територій України "найкращим". "Я думаю, при правильному державному підході протягом року можна приве...