Щось готується? ЗМІ повідомили про переговори Гройсмана з Яценюком

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман радиться зі своїм попередником Арсенієм Яценюком про спільну політсилу. Про це пишуть журналісти групи The Newsroom у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Радиться він про спільну політсилу і розподіл відсотків 50-50", — пишуть журналісти Гройсман нібито відвідав закриту зустріч президента Петра Порошенка з фракцією БПП. Там він і прокоментував спільну участь у парламентській кампанії. "Будемо радитися", — сказав глава уряду.

"Щоправда, радиться він поки в основному з Яценюком", — додає ЗМІ. Також, за даними журналістів, на зустрічі фракції БПП був присутній генеральний прокурор Юрій Луценко, у якого нібито був план про об'єднання політсили з Віталієм Кличком. Однак нинішній мер Києва піде на вибори з братом Володимиром.

На зустрічі на Лаврській був присутнім заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, а ось ідеолога кампанії Ігоря Гриніва та керівника штабу президента Віталія Ковальчука не було. Останнього вже другий день нема і на роботі, пише ЗМІ.

"Яскравих спічів не було: Порошенко розповідав своїм, що країна не заживе краще вже на другий день, бо треба багато боргів повертати. А ось ув'язнення будуть, підозрює Порошенко.

Чинний президент впевнений, що його політсилі потрібні реформи і нові обличчя, і, щоб потрапити до списку, тепер доведеться пройти праймеріз. Сказав, що не виключає достроковий розпуск Верховнох Ради, бо так хочуть у штабі Зеленського. Утім, і для Порошенка це непогано, бо підтримка його електорату теж зараз на піку", — повідомляють журналісти.

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.