Щось готується? ЗМІ повідомили про переговори Гройсмана з Яценюком

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман радиться зі своїм попередником Арсенієм Яценюком про спільну політсилу. Про це пишуть журналісти групи The Newsroom у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Радиться він про спільну політсилу і розподіл відсотків 50-50", — пишуть журналісти Гройсман нібито відвідав закриту зустріч президента Петра Порошенка з фракцією БПП. Там він і прокоментував спільну участь у парламентській кампанії. "Будемо радитися", — сказав глава уряду.

"Щоправда, радиться він поки в основному з Яценюком", — додає ЗМІ. Також, за даними журналістів, на зустрічі фракції БПП був присутній генеральний прокурор Юрій Луценко, у якого нібито був план про об'єднання політсили з Віталієм Кличком. Однак нинішній мер Києва піде на вибори з братом Володимиром.

На зустрічі на Лаврській був присутнім заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, а ось ідеолога кампанії Ігоря Гриніва та керівника штабу президента Віталія Ковальчука не було. Останнього вже другий день нема і на роботі, пише ЗМІ.

"Яскравих спічів не було: Порошенко розповідав своїм, що країна не заживе краще вже на другий день, бо треба багато боргів повертати. А ось ув'язнення будуть, підозрює Порошенко.

Чинний президент впевнений, що його політсилі потрібні реформи і нові обличчя, і, щоб потрапити до списку, тепер доведеться пройти праймеріз. Сказав, що не виключає достроковий розпуск Верховнох Ради, бо так хочуть у штабі Зеленського. Утім, і для Порошенка це непогано, бо підтримка його електорату теж зараз на піку", — повідомляють журналісти.

"Своїх не кидаємо": РосЗМІ запанікували через організатора заворушень в Одесі

четвер, 22 серпень 2019, 20:53

Пропагандисти Кремля назвали інцидент із Євгеном Мефьодовим кричущим ставленням співробітників МЗС Росії до співвітчизника, що потрапив у важку ситуацію. Консули РФ вимагають у Євгена Мефьодова, учасника провокацій 2 травня 2014 року в Одесі, який вийш...

Москва "нервно курит", Predator Пентагону озирається: Яким буде новітній ударний україно-турецький безпілотник "Akıncı"

четвер, 22 серпень 2019, 20:45

Амбіційний проект передбачає створення серійної крилатої машини, яка не поступатиметься зударною міццю пілотованих засобів ВПС. Що є над актуальним для ЗСУ і доступним наразі всього двом-трьом технологічно високорозвинутим державам, куди РФ не потрапляє