Щось на берегах Дунаю "здохло": Угорщина раптово дала задню у мовному скандалі із Україною

Парламентські вибори в Україні спонукають недругів нашої держави і в Москві, і в Будапешті знизити тиск, щоб до оновленої Ради потрапило менше прихільників рішучих дій

У проект майбутнього саміту Україна-ЄС не включили обговорення закону про освіту, який безпідставно, згідно висновків Венеційської комісії та загальноєвропейської практики, критикує Угорщина і який згадували в попередній заяві саміту, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, зустріч повинна відбутися 8 липня в Києві. Відзначається, що під час переговорів з іншими країнами-членами Угорщина привітала обіцянки Адміністрації президента України Володимира Зеленського вивчити деякі аспекти закону і погодилася не згадувати про нього в заяві.

Так, торішнє комюніке за підсумками саміту Україна-ЄС містило заклик повністю втілити рекомендації, що містяться у висновках Венеціанської комісії №902/2017, - грунтуючись на предметному діалозі з представниками осіб, що належать до національних меншин, включаючи законодавство, яке продовжує перехідний період до 2023 року і регламентує нерозповсюдження на приватні школи.

Цього разу в документі йдеться про те, що Брюссель визнає європейські стремління України і вітає її європейський вибір, як зазначено в угоді про асоціацію.

У проекті саміту також йдеться про засудження роздачі Росією паспортів громадянам України на Донбасі.

Втім у заяві все ж не обійшлося без негативних моментів. Документ містить критику з певних питань верховенства права, зокрема йдеться про те, що існує нагальна потреба повернути криміналізацію незаконного збагачення і забезпечити необхідну незалежність та ефективне функціонування всіх антикорупційних установ.

Нагадаємо, раніше стало відомо про розпорядження Путіна на секретній нараді зменшити політичні та пропагандистські нападки на Володимира Зеленського.

Докази дійсно збиралися: СБУ підтвердила причетність до спецоперації щодо "вагнерівців" у суді (фото)

середа, 23 вересень 2020, 22:45

Український суд заочно заарештував "вагнерівців" у кінці липня, але жодне з цих рішень досі не оприлюднене. Служба безпеки України прямо перед затриманням російських "вагнерівців" у Білорусі збирала проти них докази й офіційно підтвердила це в суді. Пр...

До складної військової операції залучили бойових плавців: Українські та британські десантники форсували Дніпро (фотофакти)

середа, 23 вересень 2020, 22:29

Роль ворога грали підрозділи однієї із наших мотопіхотних бригад. Спочатку по ворожих позиціях «вдарила» артилерія і пара винищувачів Eurofighter Typhoon Королівських повітряних сил ЗС Великої Британії, придушивши роботу пунктів управління та вразивши ...