Щось намічається? Путін відповів Зеленському на пропозицію провести переговори в Мінську

РФ згодна провести переговори з Україною, але вони повинні бути чітко опрацьовані, а відбудеться зустріч лідерів тільки після того, як у Києві сформують новий уряд. З такою заявою 11 липня виступив президент Росії Володимир Путін, повідомляють Патріоти України.

"Ми ніколи не відмовлялися від одного із запропонованих форматів, у тому числі від розширення "нормандського формату", - сказав Путін.

Голова РФ підкреслив, що до закінчення виборів в Раду такі зустрічі проводитися точно не будуть. Також Путін додав, що йому поки невідома реакція на пропозицію Зеленського від інших учасників запропонованого формату.

"Американська адміністрація як реагує? Ми не знаємо. Як реагують Німеччина, Франція? Це все питання, які підлягають опрацюванню", - резюмував він. Нагадаємо, що Зеленський запропонував провести переговори України, Росії, Франції, Німеччини і США в Мінську.

"Буду в першому ряду": ​Джемілєв відповів екс-прокурору Няші-Поклонській на погрозу зустріти автозаками Марш на Крим

неділя, 26 січень 2020, 10:57

Акція покликана не дати світу забути про окупацію Криму і спустити на "гальмах" процес його з полону Недоімперії Зла. Меджліс збирається провести 2 травня акцію ненасильницького опору "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності". Лідер кримських т...

Зумів "выгодно продать" переляканому Х*йлу "українську загрозу": Як Сурков приходив до влади

неділя, 26 січень 2020, 10:07

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який напередодні покинув державну службу, колись потрапив до верхівки влади завдяки подіям в Україні. Зокрема, сходженню до великої політики посприяла "Помаранчева революція", повідомляють П...