Щось намічається? Путін відповів Зеленському на пропозицію провести переговори в Мінську

РФ згодна провести переговори з Україною, але вони повинні бути чітко опрацьовані, а відбудеться зустріч лідерів тільки після того, як у Києві сформують новий уряд. З такою заявою 11 липня виступив президент Росії Володимир Путін, повідомляють Патріоти України.

"Ми ніколи не відмовлялися від одного із запропонованих форматів, у тому числі від розширення "нормандського формату", - сказав Путін.

Голова РФ підкреслив, що до закінчення виборів в Раду такі зустрічі проводитися точно не будуть. Також Путін додав, що йому поки невідома реакція на пропозицію Зеленського від інших учасників запропонованого формату.

"Американська адміністрація як реагує? Ми не знаємо. Як реагують Німеччина, Франція? Це все питання, які підлягають опрацюванню", - резюмував він. Нагадаємо, що Зеленський запропонував провести переговори України, Росії, Франції, Німеччини і США в Мінську.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...