Щось пішло не так: "Слуги народу" у Раді виступили проти мовного законопроекту Бужанського

Рішення керівництва парламенту розіграти "російську мовну карту" задля електоральних преференцій партії влади, може обернутись її розколом

Деякі народні депутати від фракції “Слуга народу” заявили, що не підтримують мовний законопроект Максима Бужанського. Відповідні заяви нардепи поширили в Facebook, зазначають Патріоти України.

У заяві, зокрема, говориться, що законопроект № 2362 суперечить переконанням нардепів і “вносить розкол у суспільство, створює напругу, ускладнює в перспективі вирішення загальнодержавних завдань суспільного розвитку”.

“З огляду на зазначене, з усією повагою до думки кожного народного депутата і його права вносити законодавчі ініціативи, заявляємо, що не підтримуємо законопроект № 2362, і не голосуватимемо за нього”, – йдеться в заяві.

Також нардепи зазначають, що зроблять все від них залежне, “щоб забезпечити кожному громадянину обирати мову приватного спілкування, включно з російською. Багато з нас у побуті є російськомовними”.

До заяви вже долучилися 22 нардепи монобільшості: Ліза Богуцька, Дмитро Наталуха, Анна Бондар, Олександр Аліксійчук, Єгор Чернєв, Євген Петриняк, Богдан Яременко, Ростислав Тістик, Сергій Кузьміних, Дмитро Гурін, Ігор Василів, Дмитро Нальотов, Ліза Ясько, Вікторія Подгорна, Іван Юнаков, Дмитро Костюк, Андрій Богданець, Богдан Куцак, Олександр Санченко, Олександр Маріковський, Тетяна Циба, Анастасія Радіна.

“Тому заявляємо, що законопроект № 2362 суперечить нашим переконанням, і вносить розкол у суспільство, створює напругу, ускладнює в перспективі вирішення загальнодержавних завдань суспільного розвитку”, – йдеться в заяві.
  • Вчора спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що мовний законопроект Рада розгляне 16 липня.

"Не всі зможуть пережити цей період самотужки": Екснардеп розповів, до чого готуватися з приходом осені (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 14:15

Нардеп 8-го скликання Верховної Ради, блогер Олександр Сугоняко пише у себе в Facebook, що правильно говорять: якщо ти проінформований, ти попереджений і можеш бути готовим до викликів. А виклики вже цієї осені, менше, ніж через місяць, нас чекають дуж...

Хіти тижня. Чухав причинне місце під час прямої трансляції: На параді в Пітері на очах Путіна стався курйоз (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:00

Іранський моряк, який брав участь у військовому параді в Санкт-Петербурзі до Дня ВМФ РФ, осоромився на очах у президента Росії Володимира Путіна. Про це пише "Фонтанка", передають Патріоти України. Як відомо, 25 липня в Санкт-Петербурзі з нагоди 325-ї ...