Щось пішло не так: "Слуги народу" у Раді виступили проти мовного законопроекту Бужанського

Рішення керівництва парламенту розіграти "російську мовну карту" задля електоральних преференцій партії влади, може обернутись її розколом

Деякі народні депутати від фракції “Слуга народу” заявили, що не підтримують мовний законопроект Максима Бужанського. Відповідні заяви нардепи поширили в Facebook, зазначають Патріоти України.

У заяві, зокрема, говориться, що законопроект № 2362 суперечить переконанням нардепів і “вносить розкол у суспільство, створює напругу, ускладнює в перспективі вирішення загальнодержавних завдань суспільного розвитку”.

“З огляду на зазначене, з усією повагою до думки кожного народного депутата і його права вносити законодавчі ініціативи, заявляємо, що не підтримуємо законопроект № 2362, і не голосуватимемо за нього”, – йдеться в заяві.

Також нардепи зазначають, що зроблять все від них залежне, “щоб забезпечити кожному громадянину обирати мову приватного спілкування, включно з російською. Багато з нас у побуті є російськомовними”.

До заяви вже долучилися 22 нардепи монобільшості: Ліза Богуцька, Дмитро Наталуха, Анна Бондар, Олександр Аліксійчук, Єгор Чернєв, Євген Петриняк, Богдан Яременко, Ростислав Тістик, Сергій Кузьміних, Дмитро Гурін, Ігор Василів, Дмитро Нальотов, Ліза Ясько, Вікторія Подгорна, Іван Юнаков, Дмитро Костюк, Андрій Богданець, Богдан Куцак, Олександр Санченко, Олександр Маріковський, Тетяна Циба, Анастасія Радіна.

“Тому заявляємо, що законопроект № 2362 суперечить нашим переконанням, і вносить розкол у суспільство, створює напругу, ускладнює в перспективі вирішення загальнодержавних завдань суспільного розвитку”, – йдеться в заяві.
  • Вчора спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що мовний законопроект Рада розгляне 16 липня.

З архіву ПУ. Професійний ризик: Президент Зеленський в Маріуполі тікав від натовпу через фонтан (відео)

субота, 15 серпень 2020, 23:30

Шоу, так шоу. За законом жанру воно має тривати. Президент України Володимир Зеленський 15 червня 2019 року виступав на головній площі 500-тисячного Маріуполя на честь п’ятої річниці визволення міста від найманців “ДНР”. Візит президента викликав такий...

Мордор як останній прихісток негідників: Оточення Лукашенка вело переговори з Кремлем про втечу до Росії, - Bloomberg

субота, 15 серпень 2020, 23:25

Оточення Лукашенка цікавить можливість втечі в разі, якщо їхній лідер буде відсторонений від влади. Оточення президента Білорусі Олександра Лукашенка вивчає можливості втечі до Росії. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела в Москві, пе...