Щось пішло не за планом! Глава Пентагону, говорячи про ризики вторгнення РФ в Україну, назвав Росію... "Радянським Союзом"

Міністр оборони Ллойд Остін допустив, що будь-яка відповідь США на дії Росії щодо України відбуватиметься спільно з міжнародною спільнотою. Про це пише Reuters, зазначають Патріоти України.

Під час візиту у Південну Корею Остін також висловив сподівання, що Сполучені Штати і Росія зможуть дійти згоди про зниження градусу напруги в українсько-російському прикордонні.

На питання, чи будуть наслідки для Росії лише економічними, Остін відмовився відповідати напряму, сказавши, що США використають "найкращі методи"."Все, що ми робимо, буде зроблено спільно з міжнародною спільнотою. У найкращому випадку ми не побачимо вторгнення Радянського Союзу в Україну", – відповів Ллойд, обмовившись у назві РФ.

Російські війська біля кордону України

31 жовтня в американському виданні The Washington Post вийшла стаття, в якій йшлося про збільшення кількості російських військ і техніки поблизу кордонів України. Зазначалося, що ці маневри викликали серйозну стурбованість в урядових колах США і Європи.

"Частково боїться Путіна". Клімкін назвав три причини, чому Захід терпить російські ракетні обстріли України

вівторок, 6 грудень 2022, 9:56

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі Радіо НВ відповів, чому Захід терпить російські ракетні обстріли України, передають Патріоти України. "Оскільки, по-перше, частково боїться [диктатора Володимира] Путіна і зворотної реакції. По...

Пора переходити в режим "Вставай, страна огромная": Симоньян закатала істерику після ударів по російських аеродромах

вівторок, 6 грудень 2022, 9:48

Російські пропагандисти вкотре довели свою брехню та марнослів'я. Одна з них - Маргарита Симоньян, яка раніше раділа смертям українців і закликала завдавати ще більше ударів по критичній інфраструктурі міста, а потім заявила, що РФ "ніколи не бомбитиме...