Щось у Кремлі здохло? Шойгу несподівано назвав "СВО" війною проти України і заговорив про її закінчення

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу раптово назвав так звану "спеціальну військову операцію" війною. Також він заговорив про мир. При цьому, коли можливий цей "світ", Шойгу не повідомив. Заяву глави російського оборонного відомства опублікував телеканал МО РФ "Зірка", передають Патріоти України.

"Будь-яка війна закінчується миром", – заявив Шойгу, відповідаючи на питання пропагандиста про те, чим закінчиться "все ось це".

Коли ж у нього запитали, коли може наступити цей "мир", міністр оборони РФ питання проігнорував. Також він плутано прокоментував рішення низки країн Євросоюзу щодо фінансування закупівлі мільйона снарядів для України. "Черговий мільйон... Ну, що я можу сказати? Вони намагаються всі разом", – заявив Шойгу.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...