
Радник міністра охорони здоров’я України Дмитро Раімов залишає свою посаду. Про це він повідомив у себе в Facebook, передають Патріоти України.
За словами Раімова, його команда покине відомство вже в кінці жовтня.
“Ми ще будемо розумними головами в Міністерстві та комітеті, але всю поточну роботу з пресою, лікарями, мережами, депутатами, урядом, офісом гаранта і багато що інше будуть робити вже інші хлопці. Частину людей на зміну готуємо ми, частина шукаємо, можливо, в подарунок залишу когось з команди. Це будуть кращі фахівці по роботі прес-служби”, – написав він.
Разом з тим Раімов зазначив, що за час роботи в МОЗ його команда “протистояла фабрикам ботів, толпі хейтерів і величезним бюджетам”. Він подякував своїй команді за роботу і висловив окрему подяку міністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...