"Шемякіно? Шмекіно? Шибякіно!" Роспропагандисти досі не вивчили назву міста, яке останніми днями на слуху (відео)

Російські депутати та пропагандисти знову показали свій низький рівень інтелекту. Виявилося, що вони навіть не можуть запам'ятати назву найпопулярнішого останнім часом міста у Бєлгородській області Шебекіно, передають Патріоти України.

Як тільки не називають на пропагандистських каналах цей населений пункт. І Шибякіно, і Шемякіно, і Шмекіно. Відповідні ролики з'явилися в мережі. Наприклад, пропагандист Олександр Дугін не може вивчити назву Шебекіно.

В ефірі "Першого каналу" він заявив, що зараз потрібно робити "все для фронту та для перемоги". І робити це мають як "жителі Шебякіно", так і віддалених від фронту міст.

Така сама ситуація сталася і в ефірі програми пропагандистки Ольги Скабеєвої. Одразу два експерти викривили назву міста. Один із них заявив, що зараз активні атаки йдуть на "Шемякіно" Білгородської області. Інший експерт спробував виправити колегу, назвавши місто "Шмекіно".

У той же час, українці в мережі жартують, що потрібно провести референдум, а то "Московія обмежує права шебекінців".

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...