
У зв'язку з відмовою Євгена Пригожина повторювати спробу захоплення столиці РФ російські солдати засмутилися. Також окупанти заявили, що глава "вагнерівців" зник і не виходить на зв'язок, передають Патріоти України.
Про це стало відомо з телефонної розмови одного з військових Росії з другом. Розмову перехопили співробітники Головного управління розвідки України Окупант розповідав своєму товаришеві про обстановку на фронті й згадав Євгена Пригожина та його невдалий заколот.
"Усі кажуть – шкода, що не дійшов", – повідомив він. Також він розповів, що Пригожин зник "з радарів" та не виходить на зв'язок. Окрім того, військовий РФ доповів і про військову обстановку. "Ми не воюємо, а просто виживаємо", – каже він. Солдат зазначив, що їх не відпускають у відпустку, а відпочивати ходили лише найманці ПВК "Вагнер".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...