
Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецоперації" половинками, передають Патріоти України.
Відповідні фото вручення "подарунків за утилізованих в Україні чоловіків" з’явилися у мережі. Зокрема, на це звернув увагу український ведучий Олексій Дурнєв у своєму Telegram-каналі.
Журналіст наголосив, що російські вдови так радіють шубам, ніби їм дуже пощастило. У мережі з’явилися фотографії двох вдов окупантів, яким вручили шуби "від представників російського активу Москви".
На першому фото подарунок тримає Наталія, яка не приховує свою радісну посмішку, поки її фотографують. На другому фото вдова Валентина, яка так задивилася на свою обновку, що навіть не відривала від неї очей, поки її фотографували.


Коментатори під публікаціями залишали, зокрема, такі коментарі:
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...