​"Шкурный интерес" переважив "величие": Пропагандистка "Первого канала" звинуватила владу РФ у брехні через те, що не змогла повернутись з Туреччини в рідний Мордор

Телеведуча програми «Время» на російському «Первом канале» Катерина Андрєєва звинуватила владу Росії у брехні через те, що не змогла вилетіти з Туреччини нібито в зв'язку з новими карантинними заходами. Про це вона розповіла в своїх Instagram Stories, передає Telegram-канал «Только никому» , зазначають Патріоти України.

«Бывают в жизни такие моменты, когда даже ведущая программы «Время» со стажем в почти четверть века начинает топить за правду и цитировать фильм «Брат»», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Андрєєва вилетіла з Африки в Москву з пересадкою в Стамбулі. Однак виліт з Туреччини скасували відразу після реєстрації та видачі посадкових квитків.

«Голикова (Тетяна Голікова, віце-прем'єр Росії-ред.) обещала, но обманула. Догузова (Заріна Догузова, глава Ростуризму - ред.) сказала, но неправду. Нас никто не вывез», — поскаржилася ведуча.

Жінка в розпачі додала, що не знає, як росіянам повертатися додому з Туреччини.

«Наши рейсы в Стамбуле отменили в самый последний момент. И все эти сообщения о возврате туристов по своим билетам — ложь. И только счастливый случай и Бог помогли», — додала ведуча.

Андрєєва не уточнила, як саме їй вдалося повернутися зі Стамбула в Москву.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...