Шлях України до НАТО буде коротшим і цікавішим, ніж у Швеції та Фінляндії, - радник глави ОПУ

Радник глави Офісу президента переконаний, що Альянс погодиться на пришвидшену процедуру вступу для України. Про це Михайло Подоляк заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

Радник очільника ОПУ впевнений, що шлях України до НАТО буде "коротшим і цікавішим", ніж у Швеції та Фінляндії. На думку Подоляка, НАТО має бути зацікавленим у членстві України, бо вона має унікальний досвід участі у "війні великої інтенсивності сучасного типу".

"З точки зору війни Росія вже розуміє, що вона програє. І це буде важливим важелем. Мені видається, що як тільки Україна ставить крапку у війні, звільнює свої території, от в цей момент, через день, Україна уже буде, напевно, в НАТО", – сказав Подоляк.

Він заявив, що до підписання президентом Зеленським заявки з НАТО "відбувалися консультації на рівні та експертів, і перших осіб держави й блоку НАТО". "Україна йде нетрадиційно. Україна говорить, що можна брати на себе відповідальність і можна перестрибнути відразу через декілька сходинок для того, щоб отримати результат. І НАТО погодиться на це, тому що сьогодні не до формальних правил", – сказав Подоляк.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...