Шляхом розколу та скасування автокефалії: Філарет провів таємне зібрання прибічників задля відновлення УПЦ КП

90-річний владика не може змиритись з втратою першості в ПЦУ, і заради її повернення готовий пожертвувати тим, чому присвятив майже 30 років свого життя, і чого православні України прагнули більше 300 років.

Почесний патріарх Православної церкви України, колишній глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет провів таємну зустріч з київськими священниками, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Ми проведемо Помісний собор, і він затвердить Київський патріархат і скасує рішення Архієрейського собору. Таким чином ми не ухвалюватимемо рішення, що ми виходимо з цієї так званої ПЦУ. Ми затвердимо, що ми є Київський патріархат – він був є і буде, а нова церква (ПЦУ), якщо хоче, буде з ним, а не захоче, то не буде. Для того, щоб ваша совість була чистою, буде Помісний собор, який скасує цю постанову (від 15 грудня 2018 року, що було ухвалено під час Об'єднаного собору за участі представників влади, УПЦ КП, УАПЦ і частини УПЦ МП - ред), як вищий орган. Помісний собор як вищий орган скасує всі ці постанови, що протирічать нашому існуванню", - розповів Філарет під час таємної зустрічі.

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...