"Стосовно створення привабливих умов для бізнесу, який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, який прийде на території, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямків. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору започаткування і ведення там бізнесу. Бачення і концепція сьогодні є. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять", - сказав голова уряду.
"Це та стратегія і той шлях, який має дати змогу оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів", – додав він.
За словами прем'єра зони пріоритетного розвитку - це 15-20-кілометрова зона від лінії розмежування
"Зони пріоритетного розвитку – це ті зони, які вимагають певних преференцій для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон у якійсь віддаленості від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми рахуємо ці речі зараз. І представимо їх", - сказав Шмигаль.
Нагадуємо, раніше новопризначений керівник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі Леонід Кравчук, говорячи про компроміси з ОРДЛО, на які він готовий піти, заявив, що може йтися про "особливу систему управління" у цих регіонах і про вільну економічну зону в них таким чином, щоб не поступатися суверенітетом і незалежністю України.
Республіканські виборці дедалі частіше не підтримують допомогу Україні, у новому опитуванні 83% демократів виступили за продовження фінансової допомоги Україні від США, тоді як 79% республіканців висловилися проти цієї ініціативи, передають Патріоти Ук...
ГУР МО України оприлюднило інформацію щодо майже 200 нових деталей і компонентів, які застосовуються у шести типах російської зброї, передають Патріоти України. "Серед них — CRP-антена російського “шахеда”, північнокорейська балістична ракета KN-24, ко...