Шмигаль-Кравчук - тандем: Другий прем'єр-міністр Зеленського розповів про своє бачення пріоритетного розвитку ОРДЛО після деокупації

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль виклав своє бачення того, як працюватимуть вільні економічні зони (зони пріоритетного розвитку) на Донбасі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Стосовно створення привабливих умов для бізнесу, який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, який прийде на території, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямків. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору започаткування і ведення там бізнесу. Бачення і концепція сьогодні є. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять", - сказав голова уряду.

"Це та стратегія і той шлях, який має дати змогу оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів", – додав він.

За словами прем'єра зони пріоритетного розвитку - це 15-20-кілометрова зона від лінії розмежування

"Зони пріоритетного розвитку – це ті зони, які вимагають певних преференцій для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон у якійсь віддаленості від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми рахуємо ці речі зараз. І представимо їх", - сказав Шмигаль.

Нагадуємо, раніше новопризначений керівник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі Леонід Кравчук, говорячи про компроміси з ОРДЛО, на які він готовий піти, заявив, що може йтися про "особливу систему управління" у цих регіонах і про вільну економічну зону в них таким чином, щоб не поступатися суверенітетом і незалежністю України.

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...