Шмигаль розповів про план "Б" на випадок погіршення сценарію із захворюваністю на COVID-19

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у разі погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус уряд готується запровадити більш жорсткі карантинні обмеження. Про це Шмигаль повідомив у facebook, передають Патріоти України.

На його переконання, запроваджений урядом карантин вихідного дня має позитивно вплинути на динаміку захворюваності. "Сьогодні закінчується четвертий день карантину вихідного дня. Впевнений, що запроваджені заходи позитивно позначаться на динаміці захворювання. На випадок погіршення сценарію розробляється план Б. Вчора я розповів, що ми почали обговорення цього плану, аби вся країна мала про нього чітке уявлення", - написав Шмигаль.

Він додав, що одночасно з обговоренням можливих посилених карантинних заходів, уряд продовжує зміцнювати медичну систему. "Міським бюджетам спрямовані додаткові 870 млн грн на покращення забезпеченості лікарень киснем. Вже виділений 1 млрд грн на закупівлю 6 млн експрес-тестів, які отримають сімейні лікарі та бригади швидкої допомоги. Активно ведемо перемовини щодо закупівлі ефективної та безпечної вакцини, яка матиме прекваліфікацію ВООЗ. Цього тижня, зокрема, обговорили з Європейським інвестиційним банком можливість перерозподілення $50 млн на ці потреби", - зазначив Шмигаль.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: