Шойгу погрожує новим винищувачем-носієм "Кинджалів": Ігнат розповів, чи варто боятися

Шойгу погрожує новим винищувачем-носієм "Кинджалів": Ігнат розповів, чи варто боятися

Росіяни погрожують Україні новим винищувачем МіГ-31І, який є носієм ракет "Кинджал". Проте у Повітряних силах заявляють, що головне не платформа, а кількість ракет, які є у наявності в окупантів, передають Патріоти України з посиланням на речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

Зазначимо, що під час візиту глави КНДР Кім Чен Іна до Росії міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу заявив, що відтепер окупанти зможуть застосовувати "вдосконалений" винищувач МіГ-31І для запуску ракет "Кинджал".

Російські пропагандисти зазначали, що головна відмінність МіГ-31І від МіГ-31К - автоматичний режим пуску ракет. Так, на МіГ-31К пілоти мають вручну вводити необхідну інформацію до бортової апаратури для пуску "Кинджала". Водночас на МіГ-31І бортова апаратура нібито дозволяє зробити пуск "Кинджала" за заданими параметрами "в автоматичному режимі без участі пілота".

При цьому Ігнат зазначив, що останнім часом в Україні не було тривог через зліт винищувача МіГ-31К. "Літак для будь-якої ракети - це платформа. Звичайно, і від літака багато залежить, але ракету програмують на землі. А літак її підіймає і запускає. Варто більше говорити про наявність самих ракет "Кинджал", скільки вони можуть собі дозволити", - сказав речник.

У держави-агресора побільшає головного болю: Україна та Франція спільно вироблятимуть зброю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:03

Україна та Франція підписали угоди в оборонній сфері під час візиту міністра оборони Себаст‘єна Лекорню до Києва. . Підписано 20 угод про співпрацю між французькими та українськими компаніями. . Йдеться про спільне виробництво

"Війна повернулася в Європу": Росія глушить GPS кораблів у територіальних водах Румунії

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:56

Російська Федерація "активно і постійно" глушить GPS-зв'язок кораблів у територіальних водах Румунії, що породжує ризик зіткнень. Румунія і НАТО мають готуватися до тривалого протистояння з режимом Кремля. Про це в Бухаресті на Євроатлантичному форумі ...