Шойгу похвалився, що російські окупанти взяли Маріуполь, і доповів про "успіхи" Путіну (відео)

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу доповів президентові країни-агресора Путіну про перебіг війни проти України. За його словами, російські окупанти нібито захопили місто Маріуполь, передають Патріоти України.

Шойгу розповів, що Маріуполь "звільнили" російські війська та найманці з так званої "ДНР". Фрагмент бесіди агресорів опублікували в одному з Telegram-каналів.

Глава оборонного відомства країни-агресора розповів Путіну, що до міста увійшли російські війська та так звана "народна міліція ДНР". Також Шойгу додав, що на території заводу "Азовсталь" перебувають "націоналісти".

Бесіда Путіна та Шойгу пройшла у "найкращих традиціях" російської пропаганди – перед телекамерами із зачитуванням підготовленого на папірці тексту.

Дають ворогу по зубах: Українські далекобійні дрони-камікадзе стали головним козирем ГУР у глибоких ударах по Росії, - Politico

понеділок, 22 червень 2026, 6:24

Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...

Облави воєнкомівців на чоловіків у Пензі: В Росії визнали, що впроваджують "бусифікацію"

понеділок, 22 червень 2026, 6:05

Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...