
У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Міноборони України, передають Патріоти України.
Так, російські засоби масової пропаганди поінформували, що на селекторній нараді Шойгу заявив про повний контроль з боку російської армії над населеними пунктами Соледар, Кліщіївка, Краснопілля, Благодатне, Миколаївка на Донеччині та Підгірне, Лобкове на Запоріжжі.
Очільник Міноборони РФ також згадав про начебто успішний розвиток бойових дій під Бахмутом і Вугледаром. При цьому він наголосив, що всі "здобутки" – результатом дій російських збройних сил.
В українські розвідці звернули увагу, що Шойгу свідомо не згадав той факт, що на всіх названих ним напрямках активну участь у боях беруть саме члени ПВК "Вагнер", а кадрова російська армія має лише епізодичну роль сил підтримки.
"Ця інформація замовчується російськими пропагандистськими ЗМІ, що свідчить про продовження конфлікту в середовищі військово-політичного керівництва рф", – пояснили в ГУР Міноборони.
Там також нагадали, що українські війська з Соледара було виведено ще 25 січня, а начебто захоплення ворогом інших населених пунктів наразі не підтверджується. Українські Сили оборони продовжують захист на кожному зі згаданих напрямків.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...