Шокуюча жорстокість: Окупанти знову розстріляли колону машин, які виїжджали через КПП у Василівці (відео)

Російські окупанти продовжують шокувати світ своєю жорстокістю. Ворог розстріляв колону машин, які виїжджали через КПП у Василівці (Запорізька область). У мережі опублікували відео з місця інциденту. Наразі невідомо, коли точно це сталося. Водночас 17 грудня повідомляють, що – цього тижня, зазначають Патріоти України.

"Нині виїхати з окупації стає дедалі складніше. Адже так звана "дорога життя" вкотре перетворилася на болото", – йдеться у повідомленні.

Колону авто росіяни обстріляли з мінометів. На щастя, водій та пасажир – живі. Їх врятувало диво. У мережі розповіли, що один з чоловіків вистрибнув з автомобіля, рятуючись від ворожого вогню. Ситуація залишається дуже складною. Виїхати або в'їхати жителям Мелітополя стає все складніше.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...