Шольц грає на боці Путіна? Уряд Німеччини опирається передачі Україні танків Leopard 2, - Spiegel

Плани іспанського уряду поставити Україні 40 танків Leopard 2 німецького виробництва викликали переполох серед владної верхівки Німеччини, тому що це постачання вимагало схвалення Берліна, пише Spiegel. Якби німецька влада дала згоду, це був би перший випадок, коли член НАТО надав Україні бойові танки, передають Патріоти України.

"Федеральний уряд телефоном попередив іспанців, що цей крок буде відступом від прийнятого всіма західними союзниками (хоча і абсолютно неформального та неофіційного) рішення не постачати Київ танками", — зазначає Spiegel.

За даними видання, витік інформації про можливі постачання навіть змусив Мадрид вибачитися перед Берліном за занепокоєння. Тепер йдеться максимум про десять танків, і те рішення поки що офіційно не схвалено. До того ж, танки були виготовлені в 1990-х і настільки вийшли з ладу, що будуть готові до використання лише після ремонту, який займе багато місяців.

Звідки стало відомо про постачання танків Україні

Минулого тижня іспанське видання "Ель Паїс", посилаючись на урядові джерела, повідомило, що Іспанія планує відправити в Україну ЗРК і близько 40 німецьких танків Leopard. Однак з поставками танків пов'язані деякі складнощі, наприклад те, що ці вони потребують модернізації та ремонту. Тому терміни постачання поки що не узгоджені.


Газета "Ель Паїс" зазначає, що раніше очікувалося, що старі танки Leopard ЗСУ отримуватимуть безпосередньо з Німеччини, проте німецька влада поки що не поспішає з передачею важкого озброєння.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...